SIEĆ SKLEPÓW
KOMPUTEROWYCH
71 792-77-22
atut@atutkomputer.pl
  • Serwis
Adres
al.Armii Krajowej 10a/2
50-541 Wrocław
Telefon / Fax
71 792 77 22
71 338 26 65
Godziny otwarcia
pon – pt: 9:00 – 17:00
E-mail
atut@atutkomputer.pl
Dział Handlowy
Tu proszę kierować wszystkie zapytania handlowe.
Tomasz Lis
071 792 77 22
tomasz.lis@atutkomputer.pl
Maciej Laskowski
071 792 77 22
maciej.laskowski@atutkomputer.pl
Karol Korczyński
071 792 77 22
karol.korczynski@atutkomputer.pl
GG: 63591759

Dział Serwisowy
Tu proszę kierować wszystkie zapytania związane z problemami ze sprzętem,oprogramowaniem.
Radosław Prorok
071 792 77 22
radoslaw.prorok@atutkomputer.pl
Jan Studziński
071 792 77 22
jan.studzinski@atutkomputer.pl
Roman Klisiewicz
071 792 77 22
roman.klisiewicz@atutkomputer.pl
Mateusz Kiezik
071 792 77 22
mateusz.kiezik@atutkomputer.pl
Krzysztof Bartos
071 792 77 22
krzysztof.bartos@atutkomputer.pl


foto_atut1 foto_atut2 foto_atut3 foto_atut4 foto_atut5

Skontaktuj się z nami

Kontakt

tel. 71 792 77 22

fax. 71 338 26 65

atut@atutkomputer.pl

Adres

Atut Komputer

Armii Krajowej 10a/2

50-541 Wrocław

pon – pt: 9:00 – 17:00

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.